AB InBev Efes
E-mail: office.ukraine@ab-inbev.com
Телефон: +38 (044) 201 40 00
Сайт: https://www.ab-inbev.com/

AB InBev Efes

AB InBev Efes є одним з лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.

AB InBev Efes в Україні має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller; а також локальних ТМ: "Чернігівське", "Рогань", "Янтар", Chill.

Anheuser-Busch InBev є публічною компанією (Euronext: ABI) зі штаб-квартирою в Левені (Бельгія). Депозитарні розписки компанії котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: BUD). Anheuser-Busch InBev є провідною пивоварною компанією світу та входить у ТОП-5 лідерів серед світових виробників товарів повсякденного попиту.

Anheuser-Busch InBev здійснює операції на ринках 50 країн, у більшості з них посідає провідні позиції.

У групі компаній Anheuser-Busch InBev працюють близько 180 000 співробітників по всьому світу.

Наша мрія об'єднувати людей, щоби робити світ кращим.

Anheuser-Busch InBev традиційно розвиває свій бізнес, виходячи з принципів корпоративної соціальної відповідальності. Компанія приділяє велику увагу пошуку шляхів скорочення негативного впливу на зовнішнє середовище, просуває культуру відповідального споживання алкоголю, будує відкриті та чесні відносини з суспільством.

Компанія Anadolu Efes заснована в Туреччині в 1969 році.

Почавши свою діяльність із двох пивоварних заводів, створених у Туреччині, Anadolu Efes незабаром стала безперечним лідером ринку країни в цьому секторі. У 1990-х роках компанія розширилася за кордон рішенням, яке виявилося поворотним моментом в її корпоративній історії. Постійно прагнучи забезпечити життєздатність своєї міжнародної діяльності, в 2012 році компанія зробила важливий крок у напрямі розширення свого регіонального впливу, вступивши в стратегічне партнерство з SABMiller Plc.

Продукція об`єднаної компанії продається у понад 100 країнах світу.