Sanction Force - 2025: без права на помилку

UNIC спільно з освітнім проєктом для фахівців у сфері фінансового моніторингу FinMоn School і платформою великих даних VKURSI для перевірки контрагентів запрошують на онлайн-інтенсив, присвячений санкційному комплаєнсу, а також практичним викликам санкційного скринінгу в Україні. Серед іншого – у контексті криміналізації порушень і обходу санкцій.
Дата події: 7 травня 2025 року, початок о 14:3
Реєстрація обов’язкова – посилання на трансляцію отримають лише зареєстровані учасники: https://bit.ly/4jMuWjH
Змістове наповнення зорієнтоване на керівників департаментів фінансового моніторингу та комплаєнсу, спеціалістів з AML, комплаєнс-офіцерів і юрисконсультів, суб’єктів первинного фінансового моніторингу, бізнесу, а також державних підприємств.
Запрошуємо приєднатися до події, щоб всебічно та глибоко обговорити:
- виконання санкційного законодавства з точки зору СПФМів, державних підприємств і міжнародного бізнесу,
- виклики на рівні даних, їх повноти та способу оприлюднення, а також регуляторних документів, які перешкоджають, ускладнюють або роблять неможливими без автоматизації виконання програм санкційного комплаєнсу і контролю, санкційного скринінгу в межах фінмоніторингу,
- криміналізацію порушення і обходу санкцій, його вплив на бізнес-процеси на рівні фінансового моніторингу, комплаєнсу, юридичної та економічної безпеки підприємств.
Готуємо для вас цінний контент разом з визнаними на ринку експертами-практиками. На вас чекатимуть:
- Інеса Лозенко, співзасновниця освітнього проєкту FinMon School, віцепрезидент Всеукраїнської асоціації сертифікованих працівників фінансового моніторингу, керівник Департаменту фінансового моніторингу ТОВ «БЕСТ ЛІЗИНГ».
Тема: Нюанси роботи суб'єктів реалізації санкцій з клієнтами під санкціями та підконтрольними особами.
- Андрій Грищук, співзасновник платформи великих даних VKURSI для перевірки контрагентів.
Воркшоп: виклики санкційного скринінгу на рівні даних і технологій, доступних на ринку – від 100% точої верифікації особи, що фігурує у санкційному списку серед контрагентів, до масової перевірки сотень тисяч контрагентів у стислі терміни. Андрій продемонструє можливості автоматизованої та масової перевірки об’єднаної бази фізичних і юридичних осіб – контрагентів, які точно сподобаються фахівцям у сфері AML і санкційного комплаєнсу.
- Тетяна Хутор, Голова Інституту законодавчих ідей – ініціатора та розробника аналітичної бази для створення законопроєкту №12406.
- Ольга Шенк, партнерка Київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang-Ukraine, експертка UNIC.
Тема інтерв’ю: Криміналізація санкцій – огляд законопроєкту №12406 в контексті його впливу на бізнес.
- Михайло Третьяков, керуючий партнер адвокатського обʼєднання AZONES, адвокат, спеціалізується на енергетичних проєктах, міжнародній торгівлі, податкових питаннях та ЗЕД.
Тема виступу: Юридичні аспекти застосування санкцій в Україні.
Поспішайте зареєструватися та отримати максимум корисного контенту по темі майбутнього санкційного комплаєнсу в Україні разом із провідними експертами!