У вересні Юлія Каленберг, партнер Pohlmann & Company, долучилася до III Міжнародного форуму з комплаєнсу Юридичної практики та з цієї нагоди підготувала матеріал на тему: "Ефективне виконання комплаєнс-програм допоможе виявити та попередити ризики порушення закону."
З серпня 2018 року Секретаріат Мережі, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, реалізує проект "Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу". Проект має на меті налагодження ефективної співпраці державних органів та бізнесу.
Низка регіональних семінарів «Ділова доброчесність: долучайся, впроваджуй та вигравай» організована Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу та Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. У вересні 2018 року ще три регіони країни дізналися про діяльність Мережі та практику запровадження систем комплаєнсу: Івано-Франківськ, Рівне та Чернігів.
Напередодні III International Compliance Forum Юридическая практика ми запросили декілька учасників та партнерів Мережі, щоб відповісти на питання про сертифікацію комплаєнсу, яка була запущена цього літа: Якою є юридична складова впровадження комплаєнс-практик та які нові можливості для розвитку бізнесу відкриває сертифікація?
Запрошуємо Вас 20 вересня 2018 року, у четвер, на захід, щоб дізнатися більше про сертифікацію комплаєнсу – СЕРТИФІКАЦІЯ: КРОК ЗА КРОКОМ. Захід організований Мережею за підтримки учасника Мережі, ЮФ Avellum.
Запрошуємо на регіональні семінари в наступних трьох регіонах України, організовані ПРООН в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. Семінари мають на меті підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній.