Агропромисловий холдинг "Астарта-Київ" став учасником Мережі
Раді вітати у спільноті UNIC нового учасника — агропромисловий холдинг «Astarta-Kyiv». Компанія виробляє продовольчі товари з орієнтацією на глобальні ринки. Основна діяльність сконцентрована у рослинництві, цукровій промисловості, молочному тваринництві, сфері переробки сої, зерновій логістиці, біоенергетиці.
Гліб Бакалов, Голова Виконавчого комітету UNIC: «Приємно бачити агропромхолдинг Астарту, одного з лідерів аграрної галузі, серед спільноти українських та міжнародних компаній, які ведуть свій бізнес доброчесно та прозоро. Члени UNIC, одним з яких тепер є і «Астарта», не тільки самі дотримуються високих етичних стандартів під час ведення бізнесу, але й вимагають цього від своїх контрагентів та постачальників. Таким чином, поширюючи і просуваючи практики доброчесності та корпоративного комплаєнсу на своїх бізнес-партнерів. Я впевнений, що участь у такій ініціативі колективної дії як UNIC, створеній за допомогою таких поважних організацій, як офіс Рада бізнес-омбудсмена, ЄБРР та ОЕСР, стане для Астарти значимою підтримкою її статусу репутаційного партнера для іноземних інвесторів, покупців та кредиторів».
«Роль Астарти не обмежується виробництвом агропродукції та підтримкою продовольчої безпеки України. Наша місія — надихати суспільство своїм прикладом ведення бізнесу на принципах чесного партнерства, етики і сталого розвитку. Тому ми не лише свій бізнес ведемо прозоро, доброчесно і етично, але й заохочуємо наших партнерів працювати за такими принципами. На цих же засадах співпрацюємо і з громадами: реалізовуємо проєкти соціального впливу, спрямовані на покращення якості життя українців, підвищення їхньої самозарадності, підтримку ветеранів та родин військовослужбовців, представників малого та середнього бізнесу. Долучившись до Мережі UNIC ми спільними зусиллями зможемо підвищити рівень доброчесності українського бізнесу», — відмітила Лілія Лиманська, фінансова директорка Астарти.
Серед запроваджених ініціатив у сфері боротьби з корупцією представники компанії відзначили роботу Лінії довіри, яка заохочує культуру відкритості, прозорості, партнерства та формує культуру нетерпимості до проявів шахрайства та корупції, шляхом підтримання діалогу з працівниками і партнерами на основі довіри та взаємоповаги. Також варто згадати низку соціальних ініціатив компанії: гуманітарна платформа Common Help Ukraine, проєкти з розвитку регіонального підприємництва «Сміливі», «Курс на Незалежність», «Крила», створення Центрів життєстійкості для формування самозарадності і взаємодопомоги кожного мешканців місцевих громад.
Дякуємо Астарті за готовність брати на себе відповідальність та посилювати культуру ділової доброчесності українського бізнесу. Щиро сподіваємося на плідну співпрацю, обмін досвідом та готові разом створювати більш етичне та стійке бізнес-середовище в Україні!