Повернутись до списку

Укргідроенерго

Укргідроенерго
E-mail: office.kv@uhe.gov.ua
Телефон: +38 04596 58 704
Місто: Київ
Факс: +38 04596 58 774
Сайт: https://uhe.gov.ua/

Укргідроенерго

УКРГІДРОЕНЕРГО — головна гідрогенеруюча компанія України,  що забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, а також мобільний аварійний резерв в об’єднаній енергосистемі України.

До складу Товариства входять десять станцій на річках Дніпро та Дністер: Київська ГЕС та Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Середньодніпровська ГЕС, Дніпровська ГЕС-1 та Дніпровська ГЕС-2, Каховська ГЕС, Дністровська ГЕС та Дністровська ГАЕС. У процесі підготовки до будівництва – Канівська ГАЕС та Каховська ГЕС-2.

Укргідроенерго спрямовує максимум зусиль на виконання завдань та заходів, передбачених Енергетичною стратегією до 2035 року та Програмою розвитку гідроенергетики до 2026 року. Впровадження проєктів нового будівництва та реконструкція гідрогенеруючих потужностей дозволить Товариству до 2035 року розширити частку маневрових потужностей ГЕС і ГАЕС у загальному балансі галузі до 16 %. Підвищення рівня використання в енергетиці гідроенергетичних ресурсів дасть змогу зменшити паливну складову та залежність країни від імпорту органічного палива. Зі свого боку це зміцнить енергонезалежність України.