Новини

Сертифікація: крок за кроком
06 вересня, 2018
Подія

Запрошуємо Вас 20 вересня 2018 року, у четвер, на захід, щоб дізнатися більше про сертифікацію комплаєнсу – СЕРТИФІКАЦІЯ: КРОК ЗА КРОКОМ. Захід організований Мережею за підтримки учасника Мережі, ЮФ Avellum.

Детальніше
Регіональні семінари 2018 (продовження)
31 серпня, 2018
Подія

Запрошуємо на регіональні семінари в наступних трьох регіонах України, організовані ПРООН в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. Семінари мають на меті підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній.

Детальніше
Запровадити комплаєнс: витрати vs. довгострокова інвестиція - Юридична газета
23 серпня, 2018
Новина

Юридична газета провела бесіду з Ганною Герасимчук, Головою Секретаріату, та Юлією Врублевською, Проектним координатором, про перший рік діяльності Мережі, тенденцію розповсюдження комплаєнсу та переваги для бізнесу, які передбачає членство та сертифікація.

Детальніше
Засідання Експертної групи Мережі - 30 серпня 2018
22 серпня, 2018
Новина

Секретаріат Мережі запрошує на наступне засідання Експертної групи Мережі для обговорення проекту Кодексу ділової поведінки і етики.

Детальніше
Відбір експертів для визначення готовності до сертифікації
20 серпня, 2018
Новина

20 серпня 2018 року оголошено збір попередніх пропозицій від кандидатів в експерти для допомоги з визначення готовності до сертифікації учасників Мережі.

Детальніше
Форум
16 серпня, 2018
Подія

UNIC радо виступає інформаційним партнером та запрошує на форум «Вплив різноманітності та лідерства на результати». Це перший Центрально та Східноєвропейський форум, організований CFA Ukraine та CFA Institute Research Challenge in Ukraine.

Детальніше
10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF-2018 KYIV
16 серпня, 2018
Новина

Найбільша в Східній Європі бізнес-подія, присвячена новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним джерелам енергії та енергоефективності, а також останнім світовим і локальним трендам в сфері сталої енергетики - 10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF-2018 KYIV відбудеться в Києві з 16 по 19 жовтня 2018 року.

Детальніше
Сертифікація UNIC: що на кону та хто за?
13 серпня, 2018
Новина

Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC, розповідає про те, як частина цих компаній готується до сертифікації за стандартом UNIC, базованим на ISO 37001:2016 - системах менеджменту боротьби з хабарництвом.

Детальніше